KNA Varna - Arrangementer

Støtt oss med

Følg oss på

Viktige Lenker

Cadetti
27 deltagere
0 DEB Noah Børke Dønjar Trøgstad Top Kart / IAME
2 Martin Omdal Agder motorsport Kali kart / Iame
6 Filip Solberg NMK Trøgstad Kart Republic / IAME
11 Kristaps Purpiss KNA Nordvest Parolin / IAME
12 Espen Madsen Moe Nmk Trøgstad Kart republikk / Iame
14 DEB Daniel Lauritsen KNA Varna Haasa / Iame parilla
17 Andy Authen Kna rudskogen Gold Kart / Iame
21 Imre Verdal (VerdalsBanden) KNA Kleppe Parolin /
28 Marius Barry-Berg Kna Varna Tony kart / Iame
29 Marie Barry-Berg Kna Varna Tony kart / Iame
31 Sebastian Riis Yndestad KNA Klepp motorsport Praga / Iame
41 Norbert Jr Plaszewski KNA Kongsberg Parolin Opportunity / Iame Parilla Norswift 60 cc
43 Anderas Stoa Rui NMK Grenland Kart Birel Art /
56 Jenny Ask Ringstad NMK Sunnfjord PDB Falcon / Iame
60 Elliot Ness KNA Varna PDB Falcon / IAME
62 Live Kvamsås Nmk Sunnfjord Mach1 / Iame
63 Mikkel Østvold KNA Oppland Birel / IAME Parilla NorSwift 60cc
70 Christoffer Hannisdal NMK Bergen birel / iame parilla
72 Andrea Granaas KNA Varna PDB Hero / Iame
74 Fredrik Thomassen Sleen NMK Bergen Ricciardo / Iame
86 Anton Aase NMK Sunnfjord crg / iame
89 Ask Grimeli Nmk Eggemoen Gold / Iame
95 Ole Emil Andersen KNA Varna PDB Falcon 950 / V2074
97 DEB Martin Rysstad KNA Varna Birel / IAME
99 Fredrik Flood-Engebretsen KNA Klepp Kali Kart / Iame
110 Marius Haugstad KNA Klepp Parolin / Iame
121 Loke Verdal (VerdalsBanden) KNA Kleppe Parolin /
Junior 125
36 deltagere
9 William Lynum Lund NMK Andebu Parolin / Vortex Rok
11 Joakim Rovde Nmk Molde Parolin / Junior 125 ROK
13 Isabell Rustad NMK Eggemoen MAC HTB-Racing / ROK
14 Rasmus Andersen MKK Kosmic / Rok
18 Håvard Hjallen NMK Kongsberg gokart Intrepid / Vortex Jr Rok
19 Ane Rovde NMK Molde Parolin / Junior 125 ROK
22 Tobias Schønberg KNA Varna KR / ROK
23 Emil Cederløv Kna Klepp Motorsport Paroline Invader / Vortex
24 Kristoffer Andresen KNA Varna Birel ART / Rok
27 Ted Aleksander H. Aamodt NMK Modum og Sigdal Sodi Sigma RS3 -19 / Vortex
29 Filip Kronstad NMK Kongsberg Tony kart / Vortex
34 Emil Leander Alm NMK Fluberg Tony kart / Vortex
35 Henrik Sveen Iversen KNA Oppland TonyKart /
36 Stian Lunner Bruland NMK Bergen RICCIARDO / Vortex Rok GD
38 Nicolai kiil Finsås NMK Bergen Ricciardo Droi-S10 /
43 Mats Nygaard NMK Andebu Tony 401R / vortex junior 125
45 Odin Klever NMK Trøgstad Kosmic mercury / Rok jr 125
48 Sander Goberg Lie NMK Grenland Pdb Gillard / Vortex
51 Brage Skarstein NMK Kongsberg MAC Minnarelli / ROK jr. 125
55 Adrian Bertelsen NMK Bergen Crg, heron / jr rok
57 Ulrik Strømmen KNA Nordvest Parolin / Vortex
59 William Lundbø Kna Nordvest Parolin / Vortex
64 Sondre Norheim NMK haugaland Mach1 / Rok
66 Benjamin Fuglesang KNA Varna KR /
77 Julian Porsanger Martinsen NMK Eggemoen Tony Kart / ROK junior
78 Rikke Eriksen NMK kongsberg tony kart / jr125
79 Felix Heiberg KNA Varna Tony Kart Racer 401R / Rok
84 Sigurd Finden NMK Trøgstad Tony Kart /
85 Theo Eriksen MKK Kosmic / Rok
86 Emma Aase NMK SUNNFJORD /
101 Eirik Wenaas-Schei KNA Nordvest Parolin / IAME
111 Alexander Standal Borgersrud Nmk Andebu Kosmic / Vortex Rok
115 William Seielstad Førland KNA Varna Haase / Rok Jr
123 Adrian Haugstad KNA Klepp Parolin / Vortex
125 Herman Ovenstad NMK Elverum Parolin Le Mans / Vortex ROK
222 Felix Alexander Hilton Nmk Eggemoen Pdb falcon / Vortex rok
Mini
50 deltagere
9 Dennis Asphjell Halsa CRG/Hero / IAME/Norswift
13 Christopher Vetås Nmk Bergen Lietech Parolin /
14 Bleron Andersen NMK Eggemoen Exprit /
15 Emma Berg NMK Modum Sigdal Tony Kart Neos / Iame Parilla
18 Henrik Fiskerstrand KNA Nordvest Mac Minarelli / Iame Parilla
19 Isabel Rønning KNA VARNA RS Kart Ralf Schumacher / Iame
21 Emil Verdal KNA Kleppe /
24 Martin H.Holt Nmk Andebu Tony Kart Rookie 2019 / Iame
25 Tord Raugstad KNA Klepp Parolin / Parilla Iame
26 Henrik Farmen NMK Eggemoen Kart Republic / IAME
28 Per Lunn KNA Oppland Tony Kart Neos / Iame Parilla
31 Vebjørn Grimeli NMK Eggemoen Gold / Iame
32 Ronja Bang NMK Andebu Gillard PDB / Iame
34 Sebastian Eriksen NMK Kongsberg pdb / parilli
36 Ole Johan Skårland Kna Klepp Parolin /
37 Gustav Bjørhovden NMK Kongsberg Mach1 / IAME
41 Tobias Riis Yndestad KNA Klepp motorsport Formula K / Iame
43 Patrick Ruud NMK Eggemoen Kosmic kart Rookie / Norswift
45 Emil Weydahl NMK Trøgstad /
48 Elias Alm NMK Fluberg Tony kart / Iame parilla
51 Fredrik Knudsen Røste KNA oppland crg /
53 Sebastian Skram-Wiik KNA Nordvest Parolin /
56 Johannes Ask Ringstad NMK Sunnfjord MACK1 / IAME Perilla NorSwift
57 Leander Riffo Angeltvedt NMK Bergen CKR Spyder / IAME
58 Henrik Riffo Angeltvedt NMK Bergen CKR Spyder / IAME
61 Cornelia Roer Hjelkrem KNA Varna Kosmic / Iame
62 Theo Kvamsås Nmk Sunnfjord Mach1 / Iame
65 Adrian Johansson Kna Oppland Mac Minarelli / Iame Parilla
68 Markus Madsen Moe NMK Trøgstad Kart Republic / Iame
70 Martin Matre Kna Klepp TopKart / Iame Parilla
71 Oskar Biksrud NMK Modum & Sigdal Intrepid /
72 Michael Myhre KNA Varna Haase / Iame 60ccm
77 Elina Lie Rolfsen NMK Modum & Sigdal Intrepid / Parilla
80 Niklas Blåsberg Halsa Energy / IAME Parilla Miniswift
87 DEB Celine Hildre KNA Varna PDB Falcon / Iame
88 Adrian Lauritsen KNA Varna Haase / IAME Parila
89 August Grimeli NMK Eggemoen Pdb Falcon / Iame
90 Eias Vetås-Waldersnes NMK Bergen Crg /
92 DEB Timian Hauge Hafstad NMK Sunnfjord xx / Mach 1
93 Ola Ulland NMK kongsberg Mac minarelli / Iame
100 Emil Eggen Nmk Halsa Parolin / Parolin
101 DEB Philip Svendsen KNA Varna PDB / Norswift
102 Malin Sofie Halstenrud NMK Modum og Sigdal Intrepid /
103 DEB Felix Johannessen KNA Varna Gold Kart 950 /
110 Adrian Lie Rolfsen NMK Modum & Sigdal Intrepid / IAME
111 Dennis Bjerke NMK Kongsberg Kart Republic Mini / Parilla
112 Conrad Bergheim Hansen Agder Motorsport PDB Falcon / IAME Parilla
124 Nicklas Dotsetsveen KNA Varna Kart Republic / IAME
140 Kristoffer Nita NMK Andebu Kart Replublic / IAME
148 Joachim Kvam Mathisen NMK Kongsberg PDB / IAME
Rotax DD2
6 deltagere
2 Sivert Møyland NMK Andebu Tony / Rotax
3 Thomas Bakke Johnsen NMK Andebu DR Racing Kart /
4 Endre Hammer Nmk Andebu Dr Xtator EVO2 / Rotax DD2
30 Sondre Weseth NMK Andebu Sodikart / Rotax DD2
38 Ruben Norum Kverkild KNA Midt Norge DR / Rotax
97 Markus Gjesdal NMK Grenland Birel ART / Rotax
Rotax Max
17 deltagere
5 Thomas Håland NMK lister Dr / Rotax
16 Lise Marie Johansen NMK Kongsberg Birel / Birel Art
23 Sindre Slettemoen Haga KNA Klepp Motorsport CRG / Rotax
24 Julius Flan Rustad NMK Eggemoen DR - HTB Racing / Rotax
26 Per Nymoen Brennhaugen NMK Modum og Sigdal Berner kart / Rotax
28 Theodor Stenberg KNA Klepp Motorsport Praga / Rotax
36 Joakim Lunner Bruland NMK Bergen RICCIARDO / Rotax max
50 Christer Otterstrøm NMK Kongsberg Gold / Rotax
53 Erlend Slettemoen Haga KNA Klepp Motorsport CRG / Rotax
66 Nora Strømmen KNA Nordvest Tony Kart / Rotax
71 Adrian Yndestad Kirkhus KNA Klepp Motorsport Praga / Rotax
82 Benedicte U. Bøe KNA Klepp Motorsport PRAGA / Rotax Max
83 Martin Ueland KNA Klepp Motorsport Formula K / FK Rotax
89 Stig Kvinen NMK Lister Praga / Rotax
91 Morgan Kristiansen KNA klepp CRG Heron / Rotax
98 Eivind Ås NMK Elverum DR / Rotax
194 Tuva H Nilsen KNA Klepp Motorsport FK / Rotax
X30
30 deltagere
0 Sondre Mollatt KNA Varna gillard / IAME
0 Arne Harald Skogly /
2 Tommy Kvakkestad Nordvang Kna Oslo og Omegn Kosmic Mercury / Iame
5 Christoffer Schwabe KNA Varna Kart republic / Iame
8 Trym Tollefsen NMK Kongsberg Gold / Iame
9 Rino Rostad Rudskogen MS Kart Phoenix / Iame
12 Lilo Elise Fyrileiv KNA Varna Mac Minarelli / IAME
14 Lasse Lunn KNA Oppland Tony Kart Racer 401S /
15 Michael Arnestad KNA Klepp Motorsport KR / IAME X30
17 Niklas Eker Abrahamsen Asker & Bærun Tony Kart /
18 Truls Riseth Nmk Halsa Praga / Iame
30 Mathias Malmin KNA Klepp. Motorsport FK Kart / Iame
33 Jonas Holte Rød NMK Grenland Tony Kart / IAME X30
37 Johannes Holst-Hagedal KNA Varna Mac Minarellu / Iame Parilla
38 Ruben Norum Kverkild KNA Midt Norge DR / Iame
39 Øystein Opskar NMK Eggemoen PDB Falcon / Iame
42 Adrian Karterud KNA Varna Tony Kart / Iame Parilla
44 Tobias Nyberg KNA Oslo og omegn Tony Kart / X30
46 Harald Skogly NMK Kongsberg Tony Kart / Iame T36766
51 Björn Edström smk sundsvall Sodi /
53 Martin Ellegård KNA Varna Kart Republic / IAME
66 Sivert Møyland NMK Andebu DR / Iame X30
76 Sondre Kvilekval NMK Grenland Kart Replublic KR2 / Iame x30
77 Odd-Rune Kristiansen NMK Molde Dr 97 / Iame X30
78 Mats Linnerud Borge Krabyskogen Motorsport Top Kart / Iame X30
81 Hellek August Frøsaker KNA Oppland Intreprid Cruiser / Iame
84 DEB Hans Jakob Mollatt KNA Klepp /
95 Charlotte Evensen Karlsen NMK Modum & Sigdal / Parilla X-30
123 Erlend Juan Olsen KNA Varna Mac Minarelli / IAME Parilla
225 Marcus Myrseth NMK Aurskog Høland Kosmic /

KNA Varna

Kommende aktiviteter

  • 19.06.2020
    Trening før løp
  • 20.06 - 21.06.2020
    Knut Bjerkes Minneløp
  • 28.06.2020
    Autoslalåm
KNA Varna © 2012 - E-post: Webmaster - Design/Utvikling: Wilhelmsen Solutions