KNA Varna - Arrangementer

Støtt oss med

Følg oss på

Viktige Lenker

Cadetti
40 deltagere
4 Marius Barry-Berg KNA Varna Tony cart Neos / Iame
6 Filip Solberg NMK Trøgstad CRG / IAME
12 Adrian Lie Rolfsen NMK Modum&Sigdal Bremer / IAME
14 Emil Djupesland Agdermotorsport Parolin / Norswift
17 Andy Authen KNA Rudskogen Gold / Iame
18 Henrik Fiskerstrand KNA Nordvest /
19 Isabel Rønning KNA VARNA Praga / Iame
20 Emma Berg NMK Modum Sigdal Top Kart Bue Eagle / Iame Parilla
21 Emil Verdal Kna klepp /
23 Kristaps Purpiss KNA Nordvest Parolin / IAME
25 Mathias Bjerva Agder Motorsport Parolin / Iame
26 Henrik Farmen NMK Eggemoen Mac Mimarelli / IAME
28 Per Lunn KNA Oppland Tony Kart Neos / Iame Parilla
29 Frida Heia Granum Agder Motorsport Tony Kart / IAME
30 Sebastian Eriksen nmk kongsberg pdb / parilli
31 Vebjørn Grimeli NMK Eggemoen Gold / Iame
35 Emil Weydahl NMK Trøgstad Birel / Iame
40 Kristoffer Nita NMK Andebu PDB / IAME
42 Storm Gjerdrum NMK Kongsberg Mac Minarelli / Iame Parilla
43 Patrick Ruud NMK Eggemoen Kosmic kart neos / Norswift
56 Jenny Ask Ringstad NMK Sunnfjord PDB / Iame
59 Anton Orderud nmk Trøgstad mac minarelli / Iame
60 Elliot Ness Kna Varna PDB Falcon / IAME
61 Cornelia Roer Hjelkrem KNA Varna Gold / Iame
66 Andreas Stoa Rui NMK Grenland Birel / Parilla
67 Fredrik Knudsen Røste KNA Oppland crg /
72 Andrea Granaas KNA Varna PDB Hero / Iame
73 Jostein H Askeland NMK bergen Crg / iame
74 Fredrik Thomassen Sleen NMK Bergen RICCIARDO / IAME
75 Ole Anders Skaugerud Bekken KNA Oppland Mach 1 / IAME
81 Markus Madsen Moe NMK Trøgstad CRG / Iame
85 Lucas Berg KNA Oppland Tony Kart / IAME
86 anton aase nmk sunnfjord crg / iame
90 Ola Ulland NMK kongsberg PDB / Iame
91 Chrisander Eigås Marthinsen NMK andebu Tony kart neos / Iame
99 Mathias Hærkønen KNA Varna kosmic / Parilla iame
102 Malin Halstenrud Nmk modum og sigdal intrepid /
124 Nicklas Dotsetsveen KNA Varna Mac Minarelli / IAME
136 Ole Johan Skårland Kna Klepp Parolin /
161 DEB Sander Smestad KNA Oppland Top kart blue eagle / IAME
Junior 125
29 deltagere
11 André Brynteson Larsen KNA Varna Tony kart / Vortex rok
12 Eirik Andrè Haug Fleischer KNA Varna DR Racing Kart / ROK
13 Joakim Rovde Nmk Molde Parolin / Junior 125 ROK
15 Michael Arnestad KNA Klepp Motorsport Gillard / Vortex
16 Lasse Lunn KNA Oppland Tony Kart Racer / Rok
19 Ane Rovde NMK Molde Parolin / Junior 125 ROK
21 Kristoffer Andresen KNA Varna Birel ART /
23 Kurt Emil Cederløv Kna Klepp Motorsport Crg Kt2 / Vortex
25 Marcus Myrseth NMK Aurskog Høland Kosmic / Rok/Vortex
29 Filip Kronstad NMK Kongsberg Intrepid /
30 Mathias Malmin KNA Klepp FK Kart / Vortex
32 Nora Strømmen KNA Nordvest Parolin / Vortex
33 Colin Handeland NMK Bergen CRG / Roc
36 Joakim Lunner Bruland NMK Bergen RICCIARDO / VORTEX JR ROK
44 Marius Alexander Petersen NMK Bergen Ricciardo / vortex
49 Sander Goberg Lie NMK Grenland Pdb Gillard / Vortex
50 Christer Otterstrøm NMK Kongsberg Gold / Vortex
55 Adrian Bertelsen NMK Bergen Crg / jr rok
57 Odin Klever NMK Trøgstad CY28275 / rok 125
59 William Lundbø Kna Nordvest Parolin LeMans / Vortex
65 Helge Syversen KNA Rudskogen Gillard PDB / Rok
66 Benjamin Fuglesang KNA Varna PDB GILLARD /
72 Elias Vigouroux NMK Sunnfjord mach1 / Vortex rok
79 Felix Heiberg KNA Varna Tony kart / ROK
111 Alexander Standal Borgersrud Nmk Andebu Kosmic / Vortex Rok
119 William Lynum Lund NMK Andebu Parolin / Vortex Rok
138 Nicolai kiil Finsås NMK Bergen Energy /
191 Mina Pedersen NMK Aurskog-Høland DR / Vortex
222 Tobias Schønberg KNA Varna PDB Falcon / Rok
KZ2
10 deltagere
1 Nikolai Stien KNA Varna DR / TM
6 Andre Steindal NMK Bergen Praga / Tm
21 Jan Arild Helgestad Nmk Eggemoen Tony Kart / Vortex
26 Kim Jakobsen Kna Varna Intrepid / Vortex
44 Tobias Nyberg KNA Oslo og omegn FA Kart / Vortex
51 Björn Edström smk sundsvall Sodi / TM
68 Juhani Perkiø KNA Rudskogen Intrepid / Tm
71 Adrian Yndestad Kirkhus KNA Klepp Motorsport Praga / TM
76 Andreas Eik NMK Bergen Mach1 / TM
101 Martin Barry-Berg KNA Varna Fa Kart Victory /
Mini
51 deltagere
11 Michael Myhre KNA Varna Haase / Iame 60ccm
13 Isabell Rustad NMK Eggemoen MAC Minarelli / IAME Parilla
16 Tobias Westby Ødegård NMK Modum og sigdal Intrepid / Iame parilla
18 Håvard Hjallen NMK Kongsberg gokart Intrepid / IAME Parilla Norswift
20 Lars Rivenes NMK Elverum CRG Gero / IAME
21 Felix Alexander Hilton Nmk Eggemoen Mac minarelli / Iame
24 Martin H.Holt Nmk Andebu Tony Kart Rookie 2019 /
25 Tord Raugstad KNA Klepp Parolin / Parilla Iame
26 Sondre norheim nmk haugaland mach1 /
35 Henrik Sveen Iversen KNA Oppland TonyKart Neos / Iame parilla
36 Joakim Lunner Bruland NMK Bergen RICCIARDO / VORTEX JR ROK
37 Gustav Bjørhovden NMK Kongsberg Mach1 / IAME
38 Nicolai kiil Finsås NMK Bergen Ricciardo DR-C28 / iame parilla
41 Tobias Riis Yndestad Kna klepp Praga / Parilla
45 Ronja Bang Nmk Andebu Gillard PDB / Iame
46 Tobias Grandum Spangen NMK Elverum / Parilla
55 Christopher Vetås NMK Bergen Lietech Parolin /
56 Johannes Ask Ringstad NMK Sunnfjord PDB Falkon / IAME Perilla NorSwift
57 Ulrik Strømmen KNA Nordvest Parolin / IAME
65 Adrian Johansson Kna Oppland Mac Minarelli / Iame Parilla
67 Marcus Ahlmann Sæter KNA Varna PDB Falcon / Iame
69 Philip Sebastian Ruud KNA Varna Gold / Parilla
71 Oskar Biksrud NMK Modum & Sigdal /
76 Elias Ringsevjen NMK Grenland DR Racing kart / Iame Parilla mini
77 Elina Lie Rolfsen NMK Modum & Sigdal Parolin / Parilla
78 Rikke Eriksen NMK kongsberg pdb /
79 Kevin André Johansen NMK Trøgstad PDB / Parilla
80 Niklas Blåsberg Halsa Parolin / IAME Parilla Miniswift
82 Benedicte U. Bøe KNA Klepp Motorsport PRAGA / Iame Parilla
84 Sigurd Finden NMK Trøgstad Tony Kart / IAME Parilla
86 Emma Aase NMK SUNNFJORD Crg / Parilla nor Swift
88 Adrian Lauritsen KNA Varna Haase / IAME Parila
89 August Grimeli NMK Eggemoen Gold / Iame
90 Eias Vetås-Waldersnes NMK Bergen Crg /
102 Marius Lauritsen KNA Varna Haase / IAME Parila
104 Emil Gjerdrum NMK Kongsberg Mac Minarelli / Iame Parilla
111 Dennis Bjerke NMK Kongsberg PDB Falcon / Parilla
112 Conrad Bergheim Hansen Agder Motorsport PDB Falcon / IAME Parilla
114 Bleron Andersen NMK Eggemoen Gold /
115 William Seielstad Førland KNA Varna Haase / Iame
119 Emil Leander Alm NMK Fluberg Top Kart / Iame Parilla
120 Elias Alm NMK Fluberg Top kart / Iame parilla
121 Emil Eide Stokkan AgderMotor PDB / Norswift
123 Adrian Haugstad KNA Klepp Parolin Opportunity / IAME
126 DEB Christoffer Riis-Halvorsen NMK Kongsberg Top kart /
129 Oliver Bjerke Eggemoen Bremer / IAME
138 Dennis Asphjell Halsa CRG/Hero / IAME/Norswift
146 DEB Nicolay Maxemilliam Andersen KNA Varna Tony kart neos / Iame
148 Joachim Kvam Mathisen NMK Kongsberg PDB Falcon / Lame
162 Aleksander Ross Johansen NMK Kongsberg PDB 950 Hero / IAME Parilla
171 DEB Eirik Wenaas-Schei KNA Nordvest Parolin / IAME
Rotax DD2
7 deltagere
1 Nikolai Stien KNA Varna DR / Rotax
2 Sivert Møyland NMK Andebu DR / Rotax DD2
6 Marius Solli Poulsen NMK Andebu DR /
13 DEB Endre Hammer Nmk Andebu Dr Xtator EVO2 / Rotax DD2
30 Sondre Weseth NMK Andebu DR / Rotax
79 Per Eivind Andersen NMK Kongsberg BirelART / ROTAX DD2
90 Eivind Formoe Solbrekken NMK Andebu DR Racing / Rotax
Rotax Max
11 deltagere
1 Ruben Kverkild KNA Midt Norge DR / Rotax Max
4 Tobias seilen Verlo NMK Bergen CRG / Rotax
23 Sindre Slettemoen Haga KNA Klepp Motorsport CRG / Rotax
26 Per Nymoen Brennhaugen NMK Modum og Sigdal Bremerkart / Rotax
35 Allan Rasmussen KNA Klepp PRAGA / ROTAX
51 Martin S.Hovland Nmk Grenland Birel Art / Rotax Max
53 Camilla Håheim KNA Klepp Motorsport Intrepid / Rotax
55 Erlend Slettemoen Haga KNA Klepp Motorsport CRG / Rotax
89 Stig Kvinen NMK Lister Praga / Rotax
98 Eivind Ås NMK Elverum DR S97EVO 3 / Rotax
191 Mina Pedersen NMK Aurskog-Høland DR / Vortex
X30
34 deltagere
1 Christoffer Schwabe KNA Varna /
3 Martrin Ellegård KNA Varna Dr / IAME
4 Jonas Bakkerud Helgevold NMK Kongsberg Gillard / Iame
5 Knut Eirik Knudsen NMK Kongsberg Gillard / Parilla
7 Lars Angeltveit NMK Bergen MACH1 / Iame Parilla X30
10 Kim André Jøntvedt NMK Kongsberg Mac Minarelli / IAME Parilla
14 Jonas Bjørge NMK Bergen Maranello / IAME
17 Eline Vig NMK Elverum Kosmic / Iame
21 Håvard Hallerud NMK Sunnfjord Mach1 / IAME Parilla
33 Jonas Holte Rød NMK Grenland Tony Kart / IAME X30
35 Adrian Karterud KNA Varna Tony Kart / Iame Parilla
36 Erlend Juan Olsen KNA Varna Mac Minarelli / IAME Parilla
38 Ruben Kverkild KNA Midt Norge DR / Iame
40 Conrad Georgsen KNA Varna Mac Minarelli / Iame
41 Rino Rostad KNA Rudskogen mac / Iame X30
44 Tobias Nyberg KNA Oslo og omegn Tony Kart / Iame
46 Vegard Floki Fyrileiv KNA Varna Mac Minarelli / IAME
47 Tommy Kvakkestad Nordvang Kna Oslo Kosmic / Iame X30
60 Tobias Seilen Verlo NMK Bergen /
63 Guro Majormoen NMK Kongsberg Kosmic / Parila
64 Rolf Adrian Andersen Engen KNA Rusdskogen PDB Gillard TG16 / IAME X30
73 Jostein Helliksen Kongsgård NMK Kongsberg Gillard/PDB / Iame
77 Odd-Rune Kristiansen NMK Molde Parolin LeMans / Iame X30
78 Mats Linnerud Borge Krabyskogen Motorsport Top Kart / Iame X30
88 Trym Tollefsen NMK Kongsberg Gold / Iame
90 Magnus Gustavsen KNA Varna Kosmic / Iame
94 Sander Strandbråten NMK Modum og Sigdal DR Racingkart / Parilla X-30
95 Charlotte Evensen Karlsen NMK Modum & Sigdal Birel Art / Parilla X-30
97 Sondre Kvilekval NMK Grenland Gillard TG 16 / Iame
117 Niklas Eker Abrahamsen NMK Modum & Sigdal Intrepid / Iame X30
144 Simen Lille-Homb KNA Oppland / Iame
164 Jonas B Kløvstad KNA Oppland Gillard / Iame
173 Øystein Opskar NMK Eggemoen Gillard / Iame
191 Morgan Kristiansen KNA Stavanger CRG /

KNA Varna

Kommende aktiviteter

KNA Varna © 2012 - E-post: Webmaster - Design/Utvikling: Wilhelmsen Solutions