KNA Varna - Arrangementer

Støtt oss med

Følg oss på

Viktige Lenker

Cadetti
18 deltagere
4 Marius Barry-Berg Kna varna Tony cart / Iame
6 Filip Solberg Nmk Trøgstad CRG / IAME
12 Adrian Lie Rolfsen NMK Modum&Sigdal Bremer / IAME
14 Bleron Andersen NMK Eggemoen PDB /
17 Andy Authen Kna Rudskogen Gold / Iame
19 Isabel Rønning KNA VARNA Praga / Iame
26 Henrik Farmen NMK Eggemoen Mac Mimarelli / IAME
28 Per Lunn KNA Oppland Top Kart Blue Eagle / Iame Parilla
31 Vebjørn Grimeli NMK Eggemoen / Iame
35 Emil Weydahl Nmk Trøgstad Birel /
42 Storm Gjerdrum NMK Kongsberg Mac Minarelli / Iame Parilla
43 Patrick Ruud Nmk Eggemoen Kosmic kart neos / Norswift
81 Markus Madsen Moe NMK Trøgstad CRG /
90 Ola Ulland NMK kongsberg PDB / Iame
91 Chrisander Eigås Marthinsen NMK andebu Tony kart neos / Iame
96 Sivert Stangeland KNA Varna PDB Gillard Hero / Norswift
109 Fredrik Knudsen Røste kna oppland crg /
124 Nicklas Dotsetsveen KNA Varna PDB / IAME
Junior 125
22 deltagere
9 Sondre Kvilekval NMK Grenland 64078 / Vortex ROK J
11 André Brynteson Larsen KNA Varna Tony kart / Vortex rok
12 Eirik Andrè Haug Fleischer KNA Varna DR Racing Kart / ROK
14 Adrian Olsen KNA Oppland Gillard / ROK 125
15 Michael Arnestad KNA Klepp Motorsport Gillard / Vortex
16 Lasse Lunn KNA Oppland Tony Kart Racer / Rok
17 Niklas Eker Abrahamsen NMK Modum & Sigdal Intrepid / Vortex ROK
21 Kristoffer Andresen KNA Varna Birel ART /
23 Kurt Emil Cederløv Kna Klepp Motorsport /
25 Marcus Myrseth NMK Aurskog Høland Kosmic /
26 Per Nymoen Brennhaugen NMK Modum og Sigdal Bremerkart / Rok
32 Nora Strømmen KNA Nordvest Parolin / Vortex
63 Oliver Solvang Samuelsen NMK Modum & Sigdal Kosmic / Vortex
66 Benjamin Fuglesang KNA Varna PDB GILLARD /
72 Elias Vigouroux NMK Sunnfjord Top kart / Vortex rok
73 Øystein Opskar NMK Eggemoen Gillard / Vortex
79 Felix Heiberg KNA Varna Tony Kart Racer / Rok
81 Hellek August Frøsaker KNA Oppland Intreprid / ROK
107 Emil Rosendal NMK Solør Parolin / VORTEX
111 Alexander Standal Borgersrud Nmk Andebu Kosmic / Vortex Rok
119 William Lynum Lund NMK Andebu Parolin / Vortex Rok
191 Mina Pedersen NMK Aurskog-Høland DR / Vortex
Mini
33 deltagere
3 Idar Gjerdevik NMK Haugaland Parolin /
11 Michael Myhre KNA Varna Haase / Iame 60ccm
20 Lars Rivenes NMK Elverum CRG Gero / IAME
21 Felix Alexander Hilton Nmk Eggemoen Mac minarelli / Iame
22 Tobias Schønberg KNA Varna PDB Falcon / IAME
24 Martin H.Holt Nmk Andebu Tony Kart / Iame
25 Tord Raugstad KNA Klepp Parolin / Parilla Iame
26 Sondre Norheim NMK haugaland Mach1 /
37 Gustav Bjørhovden NMK Kongsberg Mach1 / IAME
38 Nicolai kiil Finsås NMK Bergen Ricciardo DR-C28 / iame parilla
46 Tobias Grandum Spangen NMK Elverum / Parilla
56 Johannes Ask Ringstad NMK Sunnfjord PDB Falkon / IAME Perilla NorSwift
57 Ulrik Strømmen KNA Nordvest Parolin / IAME
58 Sander Goberg Lie NMK Grenland Birel / Iame
59 William Lundbø Kna Nordvest Parolin / Iame Parilla Norswift
65 Adrian Johansson Kna oppland Mac Minarelli / Iame Parilla
67 Marcus Ahlmann Sæter KNA Varna PDB Falcon / Iame
69 Philip Sebastian Ruud KNA Varna Gold / Parilla
71 Oskar Biksrud NMK Modum og Sigdal Intrepid / IAME
77 Elina Lie Rolfsen NMK Modum & Sigdal Bremer / Parilla
79 DEB Kevin André Johansen NMK Trøgstad PDB / Parilla
84 Sigurd Finden NMK Trøgstad Tony Kart / IAME Parilla
88 Adrian Lauritsen KNA Varna Haase / IAME Parila
89 August Grimeli NMK Eggemoen Gold / Iame
98 Mille Ramsvik NMK Haugaland Parolin / Iame
102 Marius Lauritsen KNA Varna Haase / IAME Parila
104 Emil Gjerdrum NMK Kongsberg Mac Minarelli / IAME Parilla
111 Dennis Bjerke NMK Kongsberg MAC Minarelli Gold /
112 Conrad Bergheim Hansen Agder Motorsport BirelART / IAME Parilla
115 William Seielstad Førland Varna Haase / Iame
127 Tobias Westby Ødegård NMK Modum og sigdal Intrepid / Iame parilla
135 Helge Syversen KNA Rudskogen Tony Kart / Parilla
195 Kevin Wiken Nmk Elverum Energy corse /
Rotax DD2
7 deltagere
1 Nikolai Stien KNA Varna DR / Rotax
2 Sivert Møyland NMK Andebu DR / Rotax DD2
6 Marius Solli Poulsen NMK Andebu Birel Art /
14 Jonas Bjørge NMK Bergen Maranello / Rotax
30 Sondre Weseth NMK Andebu DR / Rotax
90 Eivind Formoe Solbrekken NMK Andebu DR Racing / Rotax
97 Markus Gjesdal NMK Grenland Birel ART / Rotax
Rotax Max
9 deltagere
1 Ruben Kverkild KNA Midt Norge DR / Rotax Max
4 Tobias seilen Verlo NMK Bergen CRG / Rotax
16 Lise Marie Johansen NMK Kongsberg birel / Rotax
19 Truls Larsen KNA Stavanger Maranello / Rotax Max
53 Camilla Håheim KNA Klepp Motorsport Intrepid / Rotax
55 Erlend Slettemoen Haga KNA Klepp Motorsport CRG / Rotax
58 Thomas Håland NMK lister Dr / Rotax
91 Morgan Kristiansen KNA Stavanger CRG / Rotax
98 Eivind Ås NMK Elverum DR S97EVO 3 / Rotax
X30
32 deltagere
0 Tommy Kvakkestad Nordvang Oslo Omvegen / X30
1 Christoffer Schwabe KNA Varna Gold / Iame X30
3 Martrin Ellegård KNA Varna /
4 Jonas Bakkerud Helgevold NMK Kongsberg Gillard / Iame
5 Knut Eirik Knudsen NMK Kongsberg Gillard / Parilla
10 Kim André Jøntvedt NMK Kongsberg Mac Minarelli / IAME Parilla
17 Eline Vig NMK Elverum DR / X30
21 Håvard Hallerud NMK Sunnfjord Mach1 / IAME Parilla
22 Jens Kristian Jenssen KNA Rudskogen MacMinarelli /
27 Christian Bilden Nmk Eggemoen Energy / Iame
33 Jonas Holte Rød NMK Grenland Gillard / IAME X30
34 Vytautas Adomaitis KNA Haugaland Mach1 / X30
35 Adrian Karterud KNA Varna Tony Kart / Iame Parilla
36 Erlend Juan Olsen KNA Varna Mac Minarelli / IAME Parilla
39 Lars Angeltveit NMK Bergen MACH1 / Iame Parilla X30
40 Conrad Georgsen KNA Varna Mac Minarelli / Iame
41 Rino Rostad KNA Rudskogen mac / Iame X30
44 Tobias Nyberg Kna Oslo Tony Kart / Iame
46 Vegard Floki Fyrileiv KNA Varna Mac Minarelli / IAME
59 Eirik Angeltveit NMK Bergen MACH1 / Iame Parilla X30
63 Guro Majormoen NMK Kongsberg Kosmic / Parila
64 Rolf Adrian Andersen Engen KNA Rusdskogen PDB Gillard TG16 / IAME X30
73 Jostein Helliksen Kongsgård NMK Kongsberg Gillard/PDB / Iame
77 Odd-Rune Kristiansen NMK Molde Parolin LeMans / Iame X30
88 Trym Tollefsen NMK Kongsberg Righetti Ridolfi / Iame
90 Magnus B Gustavsen KNA Varna gilard tg15 / iame
94 Sander Strandbråten NMK Modum og Sigdal DR Racingkart / Parilla X-30
95 Charlotte Karlsen NMK Modum & Sigdal Birel Art / Parilla X-30
123 Fredrik Simensen Nmk Gardermoen Kosmic / Iame X-30
129 Oliver Bergström GKRC Team13 Gillard / Iame
144 Simen Lille-Homb KNA Oppland / vortex
164 Jonas B Kløvstad KNA Oppland Gillard / Iame

KNA Varna

Kommende aktiviteter

  • 19.09.2018
    Debutant gokart kurs kl. 17.30
  • 23.09.2018
    Trening 23.09.18 fra13.00 - 17.0
  • 28.09.2018
    Frivillig tr. før løp kl.12.00 -
  • 29.09.2018
    Høstfinalen
  • 30.09.2018
    JPRacing 2Timer'n
  • 03.11.2018
    Årsfest
KNA Varna © 2012 - E-post: Webmaster - Design/Utvikling: Wilhelmsen Solutions