KNA Varna - Arrangementer

Støtt oss med

Følg oss på

Viktige Lenker

Cadetti
30 deltagere
2 Marcus Ahlmann Sæter KNA Varna Gold / Iame
2 Felix Alexander Hilton Eggemoen motorsport Mac minarelli / Iame
6 Elina Lie Rolfsen NMK Modum & Sigdal Bremer / Parilla
6 Dennis Bjerke NMK Kongsberg /
8 Emil Dahlberg Kjeilen NMK Bergen CKR spyder / Norswift Iame Parilla
8 Eias Vetås-Waldersnes NMK Bergen EDK Racing /
23 Philip S Ruud KNA Rudskogen Haase / Iame 60ccm
23 Kyrre Matheo Johannessen KNA Rudskogen Haase / IAME Parilla
24 August Grimeli Eggemoen motorsport /
24 Martin H.Holt Nmk Andebu Tony Kart / Iame
26 Bleron Andersen Eggemoen Motorsport PDB /
26 Henrik Farmen Eggemoen Motorsport CRG HERO / IAME NORSWIFT
27 Teodor Riseth Nmk Halsa Formula-k / IAME
27 Malene Øren Skålvik NMK Halsa FK / Parilla
37 Per Lunn KNA Oppland Top Kart Blue Eagle / Iame Parilla
37 Gustav Bjørhovden NMK Kongsberg Mach1 / IAME
43 Vebjørn Grimeli Eggemoen motorsport /
43 Patrick Ruud Eggemoen motorsport Energy storm / Norswift
65 Adrian Johansson Kna oppland Pdb / Iame Parilla
65 Sivert Stangeland KNA Varna PDB Gillard Hero / Norswift
86 Jostein H Askeland NMK bergen zanardi / iame
86 anton aase nmk sunnfjord crg / iame
90 Sebastian Eriksen nmk modum og sigdal / parilli
90 Ola Ulland NMK kongsberg PDB / Iame
112 Conrad Bergheim Hansen NMK Kongsberg BirelArt 2017 / IAME Parilla
112 Emil Gjerdrum NMK Kongsberg Birelart / IAME Parilla
113 Isabell Rustad Eggemoen Motorsport MAC Minarelli / IAME Parilla
113 Christopher Vetås NMK Bergen Babyblue Mac minarelli /
115 Nicklas Dotsetsveen KNA Varna Birel / IAME
115 William seielstad Førland Varna Birel / Iame
Junior 125
24 deltagere
7 Petter Bjørnstad NMK Elverum Top kart / Vortex
7 Tobias Nyberg Oslo Motorsport Top Kart / Vortex
11 André Brynteson Larsen KNA Varna Top kart Twister / Vortex rok
11 Marcus Thømt KNA Varna Gillard / Vortex
14 Elias Vigouroux NMK Sunnfjord Top kart / Vortex rok
29 Lasse Lunn KNA Oppland Top Kart Twister / Rok
29 Simen Lille-Homb KNA Oppland / vortex
32 Nora Strømmen KNA Nordvest MacMinarelli / RokJR
32 Louis Reiten Jensen KNA Nordvest /
41 Mathias Malmin KNA Klepp FK / Vortex
41 William Pedersen nmk haugsland /
48 Jenny Susann Jakobsen NMK Trøgstad Kosmic / Vortex
48 Emil Heyerdahl NMK Trøgstad Kosmic / Vortex
49 Håvard Ø. Johannessen NMK Modum & Sigdal Intrepid /
49 Jonas Holte Rød NMK Grenland Intrepid / Vortex ROK jr.
54 Kristian Tveit NMK Sunnfjord Mach1 / Vortex
64 Jonas Grandum Spangen NMK ELVERUM / Vortex
64 Jonas B Kløvstad KNA Oppland Gillard / Vortex
73 Øystein Opskar Eggemoen Motorsport Gillard / Vortex
73 Truls Riseth Nmk Halsa Praga / Vortex
76 Michael Arnestad KNA Klepp Motorsport Tony Kart / Vortex
76 Sondre Kvilekval NMK Grenland Tony Kart / Vortex ROK J
191 Mina Louise Nilsen Pedersen NMK Aurskog-Høland DR Pink Edition / Vortex
191 Morgan Kristiansen KNA Klepp motorsport DR Pink Edition / Vortex
Mini
42 deltagere
10 Kristoffer Øyen KNA Oppland Top Kart / IAME Parilla
10 Adrian Olsen KNA Oppland Top Kart / Iame
11 Mathias Skovrand Andreassen Kna Varna Top kart blue eagle / Iame
11 André Brynteson Larsen KNA Varna Top kart Twister / Vortex rok
18 Håvard Hjallen NMK Kongsberg gokart Intrepid / IAME Parilla Norswift
18 Rikke Eriksen NMK modum og sigdal intrepid /
19 Ulrik Strømmen KNA Nordvest /
19 William Lundbø Kna Nordvest Gold Hurricane / Iame Parilla Norswift
21 Felix Alexander Hilton Eggemoen motorsport Mac minarelli / Iame
21 August Grimeli Eggemoen motorsport / Iame
27 Ted Aleksander H. Aamodt Eggemoen Motorsport Sodi / Iame N
27 Eirik Andrè Haug Fleischer KNA Varna / IAME Parilla
30 Christer Otterstrøm NMK Kongsberg Top-Kart / IAME
30 Carita L Otterstrøm NMK Kongsberg Top Kart / IAME
36 Joakim Lunner Bruland NMK Bergen ttj.no Racing Ckr spyder 1010 / iame parilla
36 Marius Alexander Petersen NMK Bergen CKR / Parilla
38 Nicolai kiil Finsås NMK Bergen CKR spider / iame parilla
38 Stian Lunner Bruland NMK Bergen CKR spyder / iame parilla
41 Kyrre Matheo Johannessen KNA Rudskogen Tony Kart / IAME Parilla
41 Michael Myhre KNA Varna Tony kart / Iame 60ccm
46 Tobias Grandum Spangen NMK Elverum / Parilla
46 Lars Rivenes NMK Elverum Energy Corse / IAME
55 Adrian Bertelsen NMK Bergen Crg / parilla
55 Colin Handeland NMK Bergen CRG Hero / Parilla 60
67 Tobias Schønberg KNA Varna PDB Falcon / IAME
67 Sigurd Finden NMK Trøgstad Tony Kart / IAME Parilla
69 Benjamin Fuglesang KNA Varna GOLD / IAME
69 Philip Sebastian Ruud KNA Rudskogen Gold / Parilla
75 Natalie Damm Larsen NMK Bergen Zanardi / parilla
75 Frøya Ahmer Solberg NMK Bergen Zanardi / Parilla
80 Felix Heiberg KNA Varna Top Kart Blue Eagle / IAME Parilla Norswift
80 Theo Eriksen NMK Trøgstad / IAME
82 Benedicte U. Bøe KNA Klepp PRAGA / Iame Parilla
82 Amalie U. Bøe KNA Klepp PRAGA / Iame Parilla
83 Martin Ueland KNA Klepp Formula K / Iame Parilla
83 Theodor Stenberg KNA Klepp Motorsport Formula K / Parilla
86 Emma Aase NMK SUNNFJORD Crg / Parilla nor Swift
86 Johannes Ask Ringstad NMK Sunnfjord PDB Falkon / IAME Perilla NorSwift
104 Conrad Bergheim Hansen NMK Kongsberg Mac Minarelli / IAME Parilla
104 Emil Gjerdrum NMK Kongsberg Mac Minarelli Hurricane / IAME Parilla
119 Kristoffer Andresen KNA Varna Birel / Parilla
119 William Seielstad Førland KNA Varna Birel / Iame Parilla
Rotax Max
10 deltagere
10 Ingvild Liseth KNA Varna DR Racing Kart / Rotax
10 Eline Vig NMK Elverum DR / Rotax
17 Tobias seilen Verlo NMK Bergen CRG / Rotax
17 Glenn Rumohr Granum NMK Modum & Sigdal / Rotax
24 Julius Flan Rustad Eggemoen Motorsport DR Racing Kart / Rotax
24 Tommy Rustad NMK Hadeland DR Racing Kart / Rotax
55 Erlend Slettemoen Haga KNA Klepp Motorsport CRG / Rotax
55 Truls Larsen KNA Stavanger CRG / Rotax Max
97 Markus Gjesdal NMK Grenland Birel / Rotax
97 Daniel Gustav Raastad NMK Andebu Birel / Rotax
X30
26 deltagere
2 Nikolai Stien KNA Varna /
2 Martrin Ellegård KNA Varna /
5 Adrian Karterud KNA Varna Tony Kart / Iame Parilla
5 Sander Strandbråten NMK Modum og Sigdal DR Racingkart / Parilla X-30
12 Sindre Eriksrud NMK Andebu Gillard / Iame Parilla
12 Anders Eriksrud NMK Sande /
21 Christoffer Schwabe KNA Varna Mach1 / IameX30
21 Håvard Hallerud NMK Sunnfjord Mach1 / Iame
33 Tobias Nyberg Oslo motorklubb Tony Kart / X30
33 Per Kristian Bekk NMK Elverum / X30
39 Lars Angeltveit NMK Bergen MACH1 / Iame Parilla X30
39 Sander Solbakken NMK Bergen spirit / x 30
46 Vegard Floki Fyrileiv KNA Varna Gillard / IAME
46 Stian Sørlie KNA Varna /
68 Eddy Authen Kna indre ytre Østfold Mac / Iame
68 Rino Rostad KNA Rudskogen mac / Iame X30
83 Lise marie Johansen NMK Kongsberg birel / Rotax
83 Erlend Juan Olsen KNA Varna Gillard / IAME Parilla
96 Morten Trandem NMK Andebu Sodikart / Iame Parilla X30
96 Fredrik Simensen Nmk Gardermoen Sodi / Iame X-30
99 Morten Halvorsen NMK Bergen Parolin Le mans / IAME X30
99 Roger Halvorsen NMK Haugaland Parolin Le mans / IAME X30
164 Marius Solli Poulsen NMK Andebu Mac Minarelli / Iame parilla
164 Rolf Adrian Andersen Engen KNA Rusdskogen Mac Minarelli / IAME X30
173 Jostein Helliksen Kongsgård NMK Kongsberg Gillard/PDB /
173 Knut Eirik Knudsen NMK Kongsberg /

KNA Varna

Kommende aktiviteter

  • 24.03 - 28.03.2018
    Påsketrening
  • 29.03.2018
    Supertrening
  • 31.03.2018
    Trening påskeaften.
KNA Varna © 2012 - E-post: Webmaster - Design/Utvikling: Wilhelmsen Solutions