KNA Varna - Arrangementer

Støtt oss med

Følg oss på

Viktige Lenker

Cadetti
20 deltagere
2 Aksel Remmen Hatle NMK Molde Praga EVO3 / Iame
3 Sander Stensberg Hagen Kna Oppland KartRepublic / Iame
12 Mikkel Østvold KNA Oppland Kart republic / Iame Parilla
13 Mikkel Grantins Agder Motorsport Parolin Opportunity / IAME
16 Nora may Langrind Kna varna Crg hero / Iame norswift
17 Liam Fredriksen Agder Motorsport Kosmic Rookie EV / IAME
18 Patrick Kristiansen Kna oppland Kart republic / Iame norswift
21 Vernhardur Ravnaas NMK Andebu Sodi / IAME Norswift
23 Christian Gjestrumbakken Brandvold Kna oppland Tony kart neos / Iame norswift 60cc
41 Norbert Jr Plaszewski KNA VARNA Tony Kart Rookie / Iame Parilla Norswift 60 cc
55 Jan Kongsrud NMK Nord Gudbrandsdal Tony Kart / Iame
64 Noah Fredriksen Agder Motorsport Tony Kart Rookie EV / IAME
68 Casper Steen NMK Sande Gold / Iame
68 Oscar Martinius Mølstad NMK Sande Gold Kart 950 / IAME Parilla
76 Mantas Basinskas Trøgstad Tony cart / Iame
80 Espen Madsen Moe NMK Trøgstad Kart republic / Iame
82 Isak Remmen Hatle NMK Molde FK Monster EVO3 / Iame
88 Julian Hoen Madsen Nmk Trøgstad Kart Republic / Iame
96 Alexander Rogstad KNA Varna KR / Iame
111 Endre Grøttumsbråten Johansen NMK Kongsberg KR 950 / Iame
Junior 125
20 deltagere
8 Felix Alexander Hilton NMK Haugaland Parolin invader / Vortex gp
15 Olav Fatland KNA Klepp Motorsport Parolin Invader / Vortex Rok GP
16 Steffen Knutsen Hjelvik NMK Haugaland Exprit Noesis R / Vortex Rok GP
24 Martin H.Holt Nmk Andebu Exprit / Vortex
25 Tord Raugstad KNA Klepp Motorsport Tony Kart / GP
26 Kevin Riskjell KNA Klepp CRG Heron / Vortex Rok GP 125
37 Gustav Bjørhovden NMK Kongsberg Exprit / Vortex Rok GP
44 Isabel Rønning KNA Varna Praga Dragon Evo 2 / Vortex JR GP125
61 Cornelia Roer Hjelkrem KNA Varna Kosmic Mercury R / vortex
64 Philip Svendsen KNA Varna Kart Republic / Vortex
65 Adrian Johansson Kna Oppland KR-Kart / Vortex
77 Elina Lie Rolfsen NMK Modum & Sigdal Tony Kart / Vortex
84 Sigurd Finden NMK Trøgstad Tony Kart / Vortex GP
88 Vegard Klemetsen KNANordvest Tony Kart Racer 401R / Vortex ROK GP JUNIOR
91 Dennis Asphjell NMK Halsa DR Racing Kart / Vortex
92 Timian Hafstad NMK Sunnfjord mach 1 / rock
94 Idar Gjerdevik NMK Haugaland Parolin /
109 Thomas Grøndal-Eeles Asker Motorsport Bærum Tony Kart Racer /
112 Conrad Bergheim Hansen Agder Motorsport KartRepublic / Vortex Rok GP
156 Casper Henriksen KNA Varna Tony / Vortex
KZ2
9 deltagere
1 Stian Lie NMK Haugaland Paroline / TM
4 Christopher Vestli KNA Oppland Praga / TM
12 Sivert Møyland NMK Andebu CRG / TM
26 Kim Jakobsen Kna Varna KR / IAME
33 Lilo Elise Fyrileiv KNA Varna DR / IAME
66 Benjamin Fuglesang KNA Varna Praga / Tm
80 Christoffer Schwabe KNA Varna Kart Republic / Iame
86 Joakim Vestli KNA Oppland Praga / TM
201 Felix Heiberg KNA Varna Tony Kart Racer 401R / TM
Mini
25 deltagere
1 Emil Djupesland Agdermotorsport Parolin / Norswift
6 Sebastian Grøndal-Eeles Asker og Bærum Kart Republic / Iame
7 Olve Andre H Olstad NMK Grenland Kosmic Mini Rookie / Iame
11 Kristaps Purpiss KNA Nordvest Kosmic mini rookie / Iame Parilla
17 Andy Authen KNA Rudskogen Birel Art / Iame
21 Joachim Askeland NMK Bergen Kart republik / Iame
25 Fredrik Flood-Engebretsen KNA Klepp Motorsport TonyKart / Iame
28 Sebastian B Brekke KNA Elvedalen Kart Republic / Iame
35 Marius Barry-Berg Kna Varna KR / Iame
36 Marie Barry-Berg Kna Varna KR / Iame
41 Kristoffer Nita NMK Andebu CRG / IAME
43 Martin Omdal Agder motorsport Kosmic / Iame
53 Sebastian Skram-Wiik KNA Nordvest Tony / IAME
57 Leander Riffo Angeltvedt NMK Bergen Crg Black mirror / IAME
58 Nikolas Zahl NMK Haugaland PDB Hero / IAME Norswift
59 Lucas G. Fosser KNA Varna Gold / Iame
60 Elliot Ness KNA Varna FA / Iame
67 Markus Madsen Moe NMK Trøgstad Kart Republic / Iame
73 Jostein H Askeland NMK bergen Kart republik / iame
77 Adrian Nordahl NMK Trøgstad Kart republic / IAME
84 Gabriel Stølen Krøkje KNA Varna Formula K / Norswift iame
86 Anton Aase NMK Sunnfjord crg / iame
105 William Svensson KNA Varna Kosmic / Iame
106 Filip Solberg NMK Trøgstad / IAME
160 Kevin Zahl NMK Haugaland Kart Republic / IAME Norswift
Rotax DD2
7 deltagere
9 Matiss Ancans Agder Motorsport DR Xator EVO 2 / Rotax DD2
34 Stian Stribolt NMK Andebu CRG / Rotax DD2
35 Jonathan Nordhammer Agder Motorsport Birel ART / Rotax
77 Bartek Vik nmk bergen praga / rotax
92 Erlend Øxseth NMK Kongsberg BirelArt / Rotax
191 Mina Pedersen NMK 52791 Kart DR Racing kart /
261 Edwin Pauli Nmk Andebu Exprit Noesis DD2 / Rotax
Rotax Max
20 deltagere
1 Tobias Seilen Verlo NMK Bergen CRG / Rotax
3 Jarle Dybendal NMK Trysil DR / Rotax
18 Håvard Hjallen NMK Kongsberg Gokart Intrepid Cruiser / Rotax Max
26 Alexsander Aasheim NMK Kongsberg /
30 Carita L Otterstrøm NMK Kongsberg Gold Kart / Rotax
30 Carita L Otterstrøm NMK Kongsberg Gold Kart / Rotax
31 Henrik Riffo Angeltvedt NMK Bergen Crg kt2 / Rotax
36 Joakim Lunner Bruland NMK Bergen RICCIARDO / Rotax max
37 Stian Lunner Bruland NMK Bergen RICCIARDO / rotax max
38 Nicolai kiil Finsås NMK Bergen Ricciardo Dr-01 / Rotax Max evo
38 Ruben Norum Kverkild KNA Midt Norge /
40 Erlend Dalemark Agder Motorsport Top Kart / Rotax Max
50 Christer Otterstrøm NMK Kongsberg Gold / Rotax
55 Adrian Bertelsen NMK Bergen Crg, kt2 /
56 Johannes Ask Ringstad NMK Sunnfjord MACK1 FIA5 / Rotax Max Evo
69 Trym Peelen NMK Kongsberg /
86 Emma Aase NMK SUNNFJORD Crg / Rotax max
91 Morgan Kristiansen KNA klepp FK / Rotax
98 Eivind Ås NMK Elverum DR / Rotax Max
145 Adrian Solum Kna varna Exprit /
X30
31 deltagere
2 Guro Majormoen NMK Drammen Kosmic Mercury 401R / Iame
4 Jonas Holte Rød NMK Grenland Tony Kart / IAME X30
5 Tommy Kvakkestad Nordvang Kna Oslo og Omegn Tony Kart Racer / Iame
11 Emil C. Gjerdrum KNA Varna OTK / Iame X30
13 Isabell Rustad NMK Eggemoen Kart Republic /KR HTB-Racing / IAME X30
22 Tobias Schønberg KNA Varna OTK KOSPRIT / iame x30
27 Julius Flan Rustad NMK Eggemoen MAC - HTB Racing / X30
29 Filip Kronstad NMK Kongsberg Expirit / IAME x30
32 Ronja Bang NMK Andebu Kart Republic / Iame
37 Harald Høgby Mathisen KNA Varna Mac Minarelli /
38 Ruben Norum Kverkild KNA Midt Norge /
39 Lucas Ødegaard KNA Varna Kart Republic / IAME X30
42 Johannes Holst-Hagedal KNA Varna Kart Rebulic / Iame
49 Madeleine Kristiansen Kna Oppland Kart republic / Iame
51 Sondre Mollatt Kna klepp Praga Dark / IAME
52 DEB Oliver Kristiansen kna varna birel / x30
52 DEB Oliver Kristiansen KNA VARNA Birel /
55 Markus Andre Olsen Kna Varna Gold / Iame
58 DEB Leon Kristiansen kna varna Gillard / x30
59 William Lundbø Kna Nordvest Parolin Le Mans / Iame X30
62 Dennis Bjerke NMK Kongsberg KR /
66 Benjamin Fuglesang KNA Varna Tony / Iame
71 Oskar Biksrud NMK Modum & Sigdal Intrepid / Iame
72 Sander Strandbråten NMK Modum og Sigdal Tony Kart / Iame X-30
87 Catalina Dromnes KNA Varna Energy / Iame
88 Trym Tollefsen NMK Kongsberg Gold / Iame
98 Felix Johannessen KNA Varna Gold Kart GTR 30 / IAME X-30
111 Alexander Standal Borgersrud Nmk Andebu Kosmic / Iame
124 Nicklas Dotsetsveen KNA Varna Kart Republic / Iame X30
125 Herman Ovenstad NMK Elverum Tony Kart Racer / X30
148 Joachim Kvam Mathisen NMK Kongsberg Kart Republic / IAME X30
X30 Master
8 deltagere
41 DEB Paal-Gunnar Mathisen KNA Varna Mac Minarelli / IAME 125-X30
45 DEB Marius Dehnes NMK Aremark Gillard / Iame X30
52 Lars Christian Eriksen NMK Elevrum Gillard / IAME
69 Svein Harald Ytternes KNA Varna Mac Minarelli / IAME
79 Zilvinas Daugela Agder Motorsport Top Kart Twister / IAME. X30
80 Erik Herje KNA Nordvest Tony / IAME
85 DEB Stian Røsgård Kna Nordvest Tony kart / Iame x30
99 Morten Halvorsen NMK Haugaland Parolin Le mans / IAME X30

KNA Varna

Kommende aktiviteter

KNA Varna © 2012 - E-post: Webmaster - Design/Utvikling: Wilhelmsen Solutions